Online Diyet

Online Diyet

Online diyet işten, çocuklardan ya da ev yaşantısından kendine vakit ayıramayan kişilerin yaşamını kolaylaştıracak profesyonel ve sağlıklı bir diyet hizmetidir. Diyetisyene ulaşma imkanı olmayanlara ya da yurt dışında beslenme alışkanlıklarına uygun diyet listeleri elde edemeyenler için kaçırılmayacak bir fırsat. 

Online diyette tıpkı yüz yüze diyette olduğu gibi danışanımı görmeyi istiyorum o yüzden seans günü görüntülü görüşme veya sesli konuşma yapıyoruz. Aslında tıpkı ofise gelmişsiniz gibi aynı hizmeti veriyorum. Tek fark, online diyette ölçümlerinizi siz yapıyorsunuz. Bu yüzden sizden doğru bir tartınızın olmasını hep aynı yerde durmasını ve sabah aç karnına baktığınız tartı sonucunuzu istiyorum. Ek olarak mezura ile bel kalça ölçümü yaptırıyorum. 

Seanslar esnasında da doktorunuz tarafından yorumlanmış kan tahlili sonuçlarınızı inceleyerek sizin sağlık durumunuza ve yaşam şeklinize en uygun beslenme programınızı oluşturuyorum. Düzenli aralıklarla gerçekleştirdiğimiz seanslarda yaşadığınız problemlere yönelik diyet listenizi güncelleyerek, sağlıklı beslenme sizin için yaşam şekli halini alana kadar görüşmelerimizi gerçekleştiriyoruz.

Kimler Online Beslenme Danışmanlığı Alabilir?

– İş ve seyahatlerinden dolayı diyetisyen randevularına gidemeyenler

– Yurtdışında yaşayan, kültür farklılığından dolayı orada diyetisyenler ile iletişime geçemeyen, kendi beslenme kültürlerine uygun diyet listesi isteyenler.

– Diyet yaparken sürekli motivasyona ve kontrole ihtiyaç duyanlar

– Başkalarının yanında tartılmaktan hoşlanmadığı için kendi kendilerini kontrol ederek diyet yapmak isteyenler

-Yaşadıkları şehirlerde diyetisyene ulaşma imkanı olmayanlar

Online diyetin en büyük katkısı; zaman kaybını önlüyor, internet ile iletişim sağlandığı için akıllarına gelen bir şeyi danışanlarımız hemen sorup öğrenebiliyorlar, çok daha dürüstçe nerede kaçamak yaptıklarını itiraf edebiliyorlar, kendi tartımlarını kendileri yaptıkları için motivasyon yüksek kalıyor. Online diyetin en sevilen özelliği ise; zamandan tasarruf sağlarken, kişiye özel diyet ile diyet stresine neden olmaması. Bu sistem ile; sağlıklı bir yaşam sürerek zayıflamayı, size ve yaşantınıza en uygun diyet listesini hazırlamayı hedefliyorum.


Yorumlar (0)

Yorum Yazın

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!